АНИМЭЙТ v.3.7

Кризова комунікація – спасіння життів

 

Мета проекту - створення стійкого і дієвого механізму комунікації у системі охорони здоров’я задля забезпечення стабільності в громадянському суспільстві та запобігання паніки у випадку пандемії інфекційних захворювань.

Основним партнером проекту є Міністерство охорони здоров'я України.

Проект реалізовано на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та за підтримки GIZ - Німецьке Товариство міжнародного співробітництва.

 

Партнери проекту – головні управлення охорони здоров’я обласних державних адміністрацій шести областей - Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Львів і Київ.

Початок проекту: липень 2011.

Кінець проекту: вересень 2012.

 

Результати:

  • Міністерством охорони здоров’я України була розроблена і затверджена політика кризової комунікації, в тому числі всі необхідні юридичні документи.
  • В рамках Міністерства охорони здоров’я було створено новий департамент, що відповідає за координації заходів комунікації під час кризових ситуацій.
  • В рамках проекту було проведено тренінги у 6 областях для представників головних управлінь охорони здоров’я, що значно підвищило ефективність спілкування між ЗМІ та представниками місцевої влади.
  • На основі тренінгів було розроблено матеріал, який став основою модуля електронного навчання, що було включено у програму післядипломної підготовки лікарів. Даний модуль охоплює близько 700 лікарів на рік.

 

 

 

Громадська організація "Рух за здоров'я нації"

Kosharnyi Design