АНИМЭЙТ v.3.7

 

Елімінація

вірусних гепатитів

Трансплантація

в Україні

Боротьба з раптовою смертю

Освіта медичних працівників

Кризова

комунікація

Гіпертрофічна кардіоміопатія
Порушення ритму серця
Дефібрилятори в громадських місцях

ПРО ГІПЕРТРОФІЧНУ КАРДІОМІОПАТІЮ (ГКМП)

Гіпертрофічна кардіоміопатія (ГКМП) найбільш поширене генетичне кардіологічне захворювання. Воно проявляється приблизно у 1 із кожних 500 людей, більше, ніж у півмільйона пацієнтів в США. Аномальний генетичний матеріал спостерігається у більшості пацієнтів з ГКМП, а для його виявлення можуть бути зроблені відповідні генетичні дослідження. Скринінг та діагностика можуть бути проведені за допомогою ультразвукового дослідження. Можливо, найбільш важливим є той факт, що велика частка пацієнтів мають нормальну, або близьку до нормальної якість життя. Надання допомоги зводиться до «індивідуального підходу» в кожному конкретному випадку; багато хто потребує не більше, ніж модифікації способу життя і ретельних періодичних оглядів у лікаря. У інших пацієнтів симптоми можуть полегшуватися при застосуванні звичайної медикаментозної терапії, такої як, наприклад, всіма відомими бета-блокаторами. Серйозні порушення ритму серця у наш час можуть лікуватися імплантацією дефібрилятора. Операція, хірургічна міектомія, вперше запроваджена більше 50 років тому, показана пацієнтам із симптоматичною обструкцією, а техніка її виконання вдосконалюється з роками. Ризик процедури наразі надзвичайно низький, оскільки не раз був оцінений у спеціалізованих установах. Алкогольна септальна абляція, яка проводиться у кардіологічній лабораторії катетеризації, може бути альтернативним методом лікування обструкції. Обидві процедури повинні виконуватися експертами у відповідних клінічних центрах де є підготовлений персонал.

Перший сучасний опис ГКМП був представлений у 1958 році британським патологом, доктором Дональдом Тіаре, який порівнював хворобу із пухлиною серця. Однак, існують і докази, що ГКМП як захворювання було відкрито у середині 1850-х років німецькими та французькими вченими. Не зважаючи на це, протягом стількох років ця патологія зазнала дуже багато перейменувань і змін у своїй назві. Дійсно, саме ця особливість і спантеличує іноді як пацієнтів, так і лікарів.

Mauris sit amet

Tortor, eget ornare urna. Duis varius tellus eros. Donec odio arcu, rutrum ac rutrum eget, bibendum ac enim. Phasellus hendrerit iaculis purus. Aliquam sit amet molestie odio. Sed commodo dictum consequat aenean in est.

Ut eget felis

Sed velit congue viverra. Sed porta mattis luctus. Curabitur feugiat pharetra sem eu iaculis. Phasellus venenatis volutpat arcu id placerat. Aliquam fringilla ligula eu purus lacinia at volutpat nunc malesuada. Nunc a augue ac orci tempus commodo.

Громадська організація "Рух за здоров'я нації" Kosharnyi Design